Loading...

Wysłka GRATIS na terenie Polski

Porady eksperta

Ekskluzywny prezent

Karteczka z dedykacją

O nas

LUA

Nasza marka powstała nie tylko po to aby cieszyć oko, ale również rozpieścić Twoje zmysły. LUA to połączenie miłości i uwielbienia do sprawiania innym anielskiej przyjemności.

Pomysł przeistoczenia klasycznej róży w odświeżoną i nietuzinkową formę mydlanej różyczki narodził w się we Francji w Paryżu, w mieście miłości. Czasem proste sytuacje bywają inspiracją np. gdy jedna różyczka z bukietu czerwonych róż wpada do wanny pełnej ciepłej wody. W te jedną noc nasza wizja rozpieszczania innych przepięknymi mydlanymi bukietami zaczęła swoje życie.

Moment d’amour

Moment miłości, chwila tylko dla Ciebie. Najpiękniejszy prezent dla najbliższych, których najbardziej kochasz. Najcudowniejsze urozmaicenie najważniejszych chwil w życiu, z nami ślub, zaręczyny, oświadczyny czy rocznica staną się niezapomniane.

Pozwól rozpieścić twoje zmysły. Nasze bukiety mydlane nie tylko nacieszą oko, ale zadbają aby relaksująca kąpiel stała się niezapomniana, Twoja skóra po kąpieli pozostanie gładka i nawilżona, a umysł wyciszony.

Nasze bukiety są ręcznie pakowane i przygotowywane z największą dawką miłości. Kochamy to co robimy i wierzymy, że nie pozostaniesz obojętny na piękno naszych róż.

0